***** Garancia

 

Od 1. marca 2012 uvádzame ako jediný na Slovensku v našom autobazáre novú obchodnú značku ***** Garancia. O všetkých vozidlách, ktoré budú označené značkou s logom *****Garancia, platí nasledovné:

- vozidlo je zakúpené na Slovensku,

- vozidlo malo iba jedného majiteľa,

- vozidlo má garantované odjazdené kilometre doložené servisnou knižkou,

- vozidlo malo pravidelné servisné prehliadky, ktoré boli vykonávané výhradne v značkových servisoch (garantované servisnou knižkou),

- ku každému vozidlu označenému týmto logom poskytujeme bezplatnú 12 mesačnú garanciu mobility v spolupráci s Europ Assistance. 

 

 

 

Ciele produktu:

Našim cieľom je ponúkať málo ojazdené vozidlá kupujúcim, ktorí majú záujem zakúpiť takéto vozidlá s výraznou zľavou. Každý kupujúci, ktorý má záujem o jazdené vozidlo, má záujem o pocit istoty, ako keď kupujete nové vozidlo v predajni u dílera. Preto našim cieľom bolo ponúknuť produkt, o ktorý budú mať kupujúci záujem. Požiadavky záujemcov spĺňajú naše jazdené vozidlá, keďže máme v ponuke málo jazdené vozidlá v záruke vo výbornom stave, vozidlá ktoré majú vôňu nového vozidla v interiéri a ktorých technicky stav je bezchybný. Spĺňať všetky parametre ***** Garancie znamená ponúkať kupujúcim istoty za prijateľné ceny. Ponúkame nákup vozidiel od 5-30 000 km v stave ako keby ste si zakúpili nové vozidlo v akejkoľvek predajni nových vozidiel. Vozidlá, ktoré ponúkame sú jedinečné a našim cieľom je dôkladne preveriť akýkoľvek stav ponúkaných vozidiel pred tým, ako ich zaradíme do predaja. Náš vzťah so zákazníkom je založený na dôvere a opätovnom nákupe ďalších áut v budúcnosti pod našou značkou.

 

 

 

Nájdi 5* vozidláAudiBMWFIATFordHUNDAIMERCEDES
OPELPEUGEOTPorscheRenaultŠkodaVOLVOVW