+421 903 456 321    
Ivanská cesta 1920/2
821 04 Bratislava

O nás | Autobazár Autogigant Bratislava

Značka AutoGigant, patriaca pod spoločnosť United Automotive Group,s.r.o. súčasť skupiny United Group, podnikajúca v automobilovom sektore má záujem ponúkať vysoko kvalitné služby pre zákazníkov zaujímajúcich sa o jazdené vozidlá s garanciou istoty technického stavu a pôvodu vozidiel.

Naša spoločnosť je moderná a dynamická , vznikla v decembri 2011. Prvotným zámerom zakladateľov bol gigantický autobazár predávajúci jazdené vozidla. Z tohto zámeru sa odvíja aj názov - AutoGigant

Profesionalita zamestnancov a ich orientácia k vysokej miere zodpovednosti, flexibilita a moderná komunikačná a informačná technika vytvárajú priestor pre poskytovanie ideálnych predajných riešení. Dlhodobým cieľom spoločnosti je rozširovať vozový park o nových dodávateľov, ktoré spĺňajú požiadavky, pre všetky typy vozidiel. Zároveň rozširujeme portfólio našich zákazníkov o nové slovenské aj zahraničné spoločnosti, ktorým chceme poskytovať predaj na najvyššej kvalitatívnej úrovni.

Našim zámerom je predaj vozidiel s istotou kde boli na Slovensku zakúpené a v akom stave boli servisované.

Lokalita kde pôsobíme, umožňuje kupujúcim nás veľmi ľahko nájsť a získať vo veľmi krátkom čase vizuálny a odborný výklad k vozidlu, o ktoré ma záujem.