+421 903 456 321    
Ivanská cesta 1920/2
821 04 Bratislava

26.07.2023

Výhody nákupu ojazdeného vozidla

car-rental-companies-1-scaled.jpg

V dnešnej dobe, keď ceny nových vozidiel neustále rastú, stále viac a viac ľudí sa obracia k ojazdeným vozidlám ako atraktívnejšej alternatíve. Kúpa ojazdeného vozidla prináša množstvo výhod, ktoré nemožno podceňovať. V nasledujúcich riadkoch preskúmame hlavné dôvody, prečo by ste mali uvažovať o kúpe ojazdeného vozidla.

1. Nižšia cena: Jednoznačne, jedna z najväčších výhod pri kúpe ojazdeného vozidla je jeho nižšia cena v porovnaní s novými vozidlami. Už po výjazde z autosalónu nové auto stráca na hodnote, čo znamená, že keď sa raz stane ojazdeným, jeho cena klesne. Už za 12 mesiacov vozidlo stratí na hodnote až 30%. Vďaka tomu získate kvalitnú vozidlo za oveľa väčšiu cenu, čo je výhodný pre tých, ktorí majú obmedzený rozpočet.

2. nižšie náklady na poistenie: Ojazdené vozidlo s nižšou hodnotou a veľkým sa často spája s nižšími nákladmi na poistenie. To môže dosiahnuť značné úspory v dlhodobom horizonte, čo je ďalším dôležitým dôvodom, prečo je kúpa ojazdeného vozidla rozumnou záležitosťou.

3. Menej rýchlej hodnoty straty: Nové vozidlá často zažívajú rýchlu hodnotovú stratu počas prvých rokov. Nasledujúce, ojazdené vozidlo, ktoré už prešlo časťou svojej hodnotovej straty, pravdepodobne si udrží stabilnú hodnotu v rokoch.

4. Kontrola histórie vozidla: V súčasnosti existuje množstvo nástrojov na overenie histórie ojazdeného vozidla, čo umožňuje potenciálnym kupujúcim získať podrobné informácie o vozidle, ako sú nehody, podvody z počítadla kilometrov, servisné záznamy a ďalšie dôležité údaje. Aby ste zabezpečili, že kupujete vozidlo aj bez skrytých problémov.

5. Menšia strata pri predaji: Kúpa ojazdeného vozidla tiež znamená menšiu potenciálnu stratu hodnoty, keď príde na rad predaj. S novým vozidlom by ste za niekoľko rokov utrpeli výraznejšiu finančnú stratu, zatiaľ čo ojazdené vozidlo si môže zachovať svoju pôvodnú hodnotu.

6. Širší výber: Súvisiace s ponukou ojazdeného vozidla je väčší výber dostupných modelov. Môžete si vybrať vozidlo z rôznych modelov a ročníkov, čo zvyšuje pravdepodobnosť, že nájdete, ktoré presne vyhovuje vašim potrebám a preferenciám.

My v AutoGigante ponúkame zánovné vozidlá s pár tisíc kilometrami, ktoré sú v stave nového vozidla a stále v továrenskej záruke. A ešte k tomu sú tieto vozidlá o 10-30% lacnejšie ako úplne nové vozidlá. 

Všetky tieto vozidlá poskytujú s ***** garanciou. Po prvom majiteľovi /zakúpené v SR / garantovaný kilometer / kompletná servisná história / nehavarované

Kúpa ojazdeného vozidla prináša výhody, od sumy až po nižšie náklady na poistenie a stabilnejšie hodnoty. Kontrola tiež potvrdzujem, že sa vyhnete histórii vozidla prekvapením. S takým širokým výberom dostupných vozidiel je možné získať rozum pre mnoho ľudí. Ak máte obmedzený rozpočet a kvalitné auto, ojazdené by mohlo byť presne to, čo potrebujete.

Ponuka vozidiel AutoGigant

V prípade záujmu o testovaciu jazdu, prípadne doplňujúce informácie k nám ponúkaným vozidlám nás môžete kontaktovať na tel. čísle 0903 456 321 alebo na autobazar@autogigant.sk